Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Albertslund

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Albertslund zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Albertslund miniguide

Autopůjčovna Albertslund
Půjčovna Aut Albertslund

Albertslund se nachází na Zélandu a je příměstskou obec hlavního města Dánska Kodaňi.  Albertslund má asi 30.000 obyvatel (2009), se nachází 15 km západně od Kodaňě – v hlavním městě regionu. Předměstské oblasti se objevil v roce 1960, a zde leží jedna z největších lesů v Dánsku – Vestskoven.Obec se podařilo snížit emise CO2, a v roce 2007 byl oceněn Severskou radou Příroda a životní prostředí.

Albertslund je severní Evropa je největší vyhřívaný venkovní bazén, „Badesøen“ – atraktivní vodní park se skluzavkami a bazén pro děti. Tato oblast je celá 5000 m2, a to je také možné zahrát si plážový volejbal, basketbal, mini golf Na stránkách je také dětské hřiště, kavárny a trávníky. V Albertslund centru jsou obchody, kavárny a restaurace – stejně jako radnice, umělecké centrum „Albertslund dům“, knihovna, kino, divadlo, koncertní a kongresový sál s kapacitou 1200 návštěvníků.

Předměstí má dobré veřejné dopravní spojení do hlavního města a nejbližšího letiště Copenhagen Airport, Kastrup – se nachází cca. 18 km od Albertslund.