Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Roskilde

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Roskilde zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Roskilde miniguide

Autopůjčovna Roskilde
Půjčovna Aut Roskilde

Roskilde je umístěn ve středu Zélandu, a to zejména na Roskilde fjordu v kraji Sealand. Roskilde je jedno z nejstarších měst Dánska a má 46.300 obyvatel (2009).

Ve městě je možná nejlépe známý pro jeho Roskilde Festival – který se koná každoročně od roku 1971. Festival má více než 100.000 návštěvníků každý rok.

Jedním z hlavních atrakcí je Roskilde katedrála od 1170-století v gotickém stylu – kde je pohřbena řada dánských králů a královen. Kostel je také vypsán jako UNESCO svět místo dědictví. Jiné turistické atrakce ve městě: Roskilde Kloster, Viking   – V případě, že problém je lodní doprava, lodní a stavbu lodí kultury od Viking éry, a město je mnoho uměleckých galerií a foukání skla továrny.Je také dobré nákupy v Roskilde, a příjemné kavárny a restaurace a pulsující noční život.

Nejbližší letiště je letiště Roskilde, který se nachází 8 km jižně od centra města