Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Roskilde Letiště Tune

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Roskilde Letiště Tune zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Roskilde Letiště Tune miniguide

Autopůjčovna Roskilde Letiště Tune
Půjčovna Aut Roskilde Letiště Tune

Roskilde letiště (RKE), také volal Tune letiště, nacházející se v Roskilde obce šest kilometrů od Roskilde mezi Tune a Gadstrup.V Kodaňi je to 40 km.Neexistuje žádný autopůjčovny agentur na letišti, ale je možné pre-order od firmy, která dodává Avis auto na letiště a klíče mohou být vyvolány   v přístavu úřadu na terminálu.Není tam žádný vlak nebo autobus celou cestu na letiště, nejjednodušší je použít taxi do a ze stanice Roskilde.  Na letišti byla dokončena v roce 1973. V posledních pěti letech na letiště má mezi 30 000 a 50 000 cestujících ročně.To je používáno jen málo pravidelné osobní dopravy, ale v první řadě na všeobecné letectví (obchodní a soukromé lety s menšími letadly), stejně jako školy, taxi, a letového výcviku. Největší letecká společnost v Kodaňi aerotaxi. Letiště má dvě vzletové a přistávací dráhy. Letiště má několik zařízení. K dispozici je kavárna v Roskilde letiště.