Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Helsingør

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Helsingør zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Helsingør miniguide

Autopůjčovna Helsingør
Půjčovna Aut Helsingør

Přístavního města Helsingor se nachází severně od Zélandu v oblasti hlavního města. Samotné město má cca. 35.000 obyvatel, zatímco v celém obce populace je téměř dvojnásobek. Helsingor se nachází v nejužší části Øresund, a můžete vzít trajektem do Helsingborgu v Scania ( Švédsko ). Úsek Helsingør – Helsingborg je jen 4 km, a cesta trvá cca. 20 minut.

Helsingor má mnoho turistických atrakcí, z nichž nejznámější je hrad Kronborg – renesanční zámek z roku 1500, který se nachází v krásné lokalitě na přístup k Øresund.Zámek Kronborg je uvedena na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a má 200.000 návštěvníků ročně.

Jiné populární místa jsou karmelitánského kláštera – Skandinávie je nejzachovalejší a kláštery Saint Olai kostel – nejstarší stavba v 1559 (kde je nejstarší částí kostela pochází z 1200s). Mnoho turistů také navštívit muzea umění Louisiana, Øresund akvárium a Dánska technického muzea.

Nejbližší letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup – se nachází cca. 50 km jižně od centra Elsinore.