Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Helsingborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Helsingborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Helsingborg miniguide

Autopůjčovna Helsingborg
Půjčovna Aut Helsingborg

Helsingborg je umístěn ve Skåne kraj v jižním Švédsku, má 92.000 obyvatel (2007).Ve městě se nachází tam, kde moře prostoru mezi Švédskem a Dánskem – Öresund – na jeho nejužším místě. Mořská oblast je dlouhá 4 km a tam byl trajektové spojení mezi Helsingborg a dánském městě Helsingor od roku 1892.

Helsingborg má bohatou kulturní a zábavní nabídek – s muzei, divadla a koncertní sál.V   centra je také 35-metrů vysoká hradní věž Kärnan od 1300s – pozůstatek starého opevnění.Kärnan je jedním z hlavních památek města, a z vrcholu věže je fantastický výhled na město.

Jiné turistické atrakce patří v Helsingborg Panny Marie Kyrka od 1100s v románském stylu, Dunkers Dům kultury – architektonická atrakce, které také domy výstavy, hudební, turistické kanceláře a restaurace, Fredriksdal Air Museum – s jeho historickými budovami a botanické zahrady, Sofiero hradu a zámeckého parku a Tropikariet – tam, kde celá rodina Chcete-li se dozvědět více o exotických zvířatech.

Jinak, město má krásné pláže, pěkné parky a náměstí, stejně jako dobré nákupy.

Angelholm – Helsingborg letiště je 34 mil severně od centra, má přímé lety do Stockholm.