Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Skanderborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Skanderborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Skanderborg miniguide

Autopůjčovna Skanderborg
Půjčovna Aut Skanderborg

Skanderborg (14.000 obyvatel v roce 2009) je malé, přátelské město s krásnou polohou v blízkosti Skanderborg Takže ve východním Jutsku v Dánsku. Administrativně patří do regionu Midtjylland. Krajinu v okolí města je kopcovitý a blízkém okolí jsou dva nejvyšší dánské „horu“: Ejer Bavnehøj (170 metrů) a Yding Skovhøj (172 m).

Město získalo městská práva v roce 1582, a vyrostl kolem starého hradu Skanderborg od 1100s. Většina z hradu je nyní pryč, ale chráněné krajinné oblasti je doma Skanderborg hrad kostel, který se svými okrouhlou věží je nejdůležitějším atrakcí.

Jinak město je možná nejlépe známý pro Skanderborg Festival – nebo „Dánsko je nejhezčí festival“, který je také volal. To bylo držené každé léto od roku 1979, a patří mezi země nejvíce populární festivaly lidové hudby.

Silkeborg je téměř stejně vzdálený od tří velkých letišť Jyllands (cca 65 – 70 km): Aarhus Airportletiště Billund a Karup letiště.