Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Herlev

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Herlev zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Herlev miniguide

Autopůjčovna Herlev
Půjčovna Aut Herlev

Herlev se nachází na ostrově Zélandu v oblasti hlavního města – 9 km severozápadně od Kodaňě, a je pěkné malé předměstské komunitě s 26.600 obyvateli (2009). Dánsko je nejvyšší stavba – Herlev nemocnice – se nachází v této obci. To zvedne 120 metrů nad zemí.

V Herlev je řada obchodů, kaváren a restaurací, stejně jako banky, knihovna, kostel, kino, bruslení hala a bazén. K dispozici je také velký golfové hřiště v blízkosti, a hostující po. Gammelgaard kulturní centrum, jeden může vidět trvalé a dočasné výstavy umění.

Jen severně od Herlev je Bagsvaerd Lyngby So So a kde si můžete pronajmout kánoi nebo si výlet lodí – který má mnoho odletů denně.

Od Herlev má dobré dopravní spojení do Kodaňě (min. 20 cestování), a to trvá snadno na nejbližší letiště – letiště v Kodaňi, Kastrup.