Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lyngby

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lyngby zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lyngby miniguide

Autopůjčovna Lyngby
Půjčovna Aut Lyngby

Lyngby (oficiálně nazvaný Kongens Lyngby) je hlavní město Lyngby-Taarbæk obce na Zélandu. Je forstadsby cca. 10.000 obyvatel, který se nachází 12 km severně odKodaňě – v hlavním městě regionu.Jeho historie sahá až do středověku, který scénické Lyngby kostel z roku kolem 1150, je příklad.

Kromě starého kostela, město má několik populárních atrakcí nabízí. Za prvé a především, Sorgenfri Slot – se nachází kousek od centra – je zmíněn. Je to stavba v barokním stylu, který byl původně postaven v roce 1705, ale který má protože been přestavěný několikrát. Na zámku je k dispozici královské rodiny – ale krásný hrad Haven je vždy otevřený pro veřejnost. Jinak Lyngby i své vlastní muzeum umění – Sophie Holm.

Dalším turistickým lákadlem v Lyngby je Friland muzeum – se svými 100 starých domů a farem.

Nákup azyl může klesnout o několik obchodů v centru města – nebo, například. výlet do obchoďáku „Lyngby StorCenter“ na všech 114 obchodů. Velké časopis „Magasin du Nord“, je také samostatná oddělení v Lyngby.

Nejbližší letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup.