Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Holbæk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Holbæk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Holbæk miniguide

Autopůjčovna Holbæk
Půjčovna Aut Holbæk – Foto: © Hubertus

Holbæk Isefjorden se nachází na severozápadě ostrova Sjaelland, konkrétně v oblasti Sjælland – 60 km západně od Kodaňě. Město má 26.600 obyvatel, zatímco obec Holbæk téměř 70.000 obyvatel. Holbæk je moderní město a důležité obchodní centrum na Zélandu. Město má krásné přístav, velké nákupy, spousta kaváren – a trajektové spojení na idylický ostrov Oro.Je také dobré autobusové a vlakové na Roskilde a Kodaňi.

Nejnavštěvovanější atrakcí ve městě je Holbæk Museum – s 13 historických budov a archeologické sbírky, Tveje Merløse církev od 1100s, podíl obce Nyvang s jeho muzeum pod širým nebem, uměleckých spolků Æglageret (s měnící se výstavy), a Beach Park od roku 1898 podáno v romantické zahrada ve stylu – s mnoha exotických stromů a keřů.

Je také dobré v létě koupání, a město má i golfové hřiště a dětský vozíček trati. V zimě můžete využít kluziště „Isrosen“.

Nejbližší letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup.