Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hørsholm

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hørsholm zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hørsholm miniguide

Autopůjčovna Hørsholm
Půjčovna Aut Hørsholm

Hørsholm je město s cca. 33.000 obyvatel (2009), který se nachází v hlavním městě regionu Zélandu – 25 km severně od Kodaňě.

Hlavní atrakcí obce je bývalé královské letní sídlo Hirschholm Slot od 1730, který sice byl zničen v roce 1810, ale hrad Haven asi ještě nese znaky staré barokní zahrady.Dnes, nabílené neoklasicistní Hørsholm kostel z roku 1823 tam. Další zajímavosti v Hørsholm obce je Hørsholm EGNS muzeum s archeologickými a historickými sbírkami z města a jeho okolí, Kultura Drum – který hostí koncerty a divadelní představení – stejně jako lov a Skovbrugsmuseet.

V Rungsted – 2 km východně od centra Hørsholm – je vlakové nádraží s pravidelnými vlakové spojení do Kodaňě a Helsingor. Tato oblast je také skvělý pláž a přístav, stejně jako populární muzeum Karen Blixen.

Hørsholm centrum pěší ulice s obchody a nákupní centrum a jeho okolí je malebné lesy, parky a golfová hřiště.

Nejbližší letiště je letiště v Kodaňi, Kastrup.