Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Odense

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Odense zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Odense miniguide

Autopůjčovna Odense
Půjčovna Aut Odense

Odense – Dánsko 3 největší město s 159.700 obyvateli (2009) – se nachází na ostrově Funen v regionu Jižní Dánsko. Odense je velmi staré město, a mimo centrum Nonne Bakken – Viking hrad kolem roku 1000 nl Kr.

Odense má několik turistických atrakcí, včetně Železniční muzeum, Funen Art Museum, Odense Zoo a doby železné Village – rekonstruovaný oldtidslandsby. Kromě toho, slavný pohádky Hanse Christiana Andersena se narodil a vyrostl zde – a turisté mohou navštívit jeho dětský domov a muzeum, které vypráví o jeho životě a díle.

Odense má také bohatou kulturu, přátelský kaváren a restaurací a dobré nákupy. Jeden z největších nákupních center v Dánsku jsou také v Odense – Rosengårdcenteret -, který má 125 obchodů.

Nejbližší letiště je letiště Odense, která se nachází severozápadně od centra města.Nicméně, toto je malé letiště s omezeným lety (charterové pouze v létě). Většina lidí se rozhodnou cestovat do Kodaňě letiště, Kastrup, který je Skandinávie je největší letiště. Je zde vlakové spojení z Odense do Kodaňě letiště a doba jízdy je cca. 90 minut.