Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Odense Beldringe Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Odense Beldringe Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Odense Beldringe Letiště miniguide

Autopůjčovna Odense Beldringe Letiště
Půjčovna Aut Odense Beldringe Letiště

Odense Airport (ODE), také volal Beldringe letiště, je malé letiště se nachází v obci 10 km od Beldringe Odense. Vzhledem k omezené odlety z Odense letiště, to je společné jedno použití letiště v okolí. To trvá 45 minut cesty vlakem do Aarhus, a jeden a půl hodiny v Kodaňi. Nejjednodušší způsob, jak se dostat do Odense je taxíkem. Je možné si pronajmout auto v Odense centru, ale ne na letišti.  Je to převážně domácí vzduchu z Odense letiště, ale i Apollo a charterové letecké společnosti létají Gislev zde.V roce 2006 začala let do severní Itálie, a v roce 2007 do jižní Francie. V roce 208 byly lety do Kréta. V roce 2007, přistávací dráha prodloužena na 2000 metrů, který dělá, že více společností může pracovat.  Odense Letiště má několik vybavení, je zde jedna restaurace na letišti.