Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sønderborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Sønderborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Sønderborg miniguide

Autopůjčovna Sønderborg
Půjčovna Aut Sønderborg

Sønderborg (27.200 obyvatel v roce 2009) se nachází na obou stranách Als Sund, a je největší město v jižním Jutsku. Celá obec Sønderborg, která administrativně patří do oblasti jižního Dánska, má populaci 76.800. Byla založena v roce 1256, se skládá ze směsi starých a nových budov.

Sønderborg má, s jeho geografické blízkosti k Německu, měl pohnutou historii – a v roce 1864 to bylo podmanil si Preus Fighters. Od té doby až do roku 1920 město bylo německé, ale stalo se tak poté, co referendum o nové začleněn do Dánska.

Jeden z nejpopulárnějších atrakcí je Sønderborg Hrad, původně středověký hrad, který dnes mimo jiné domy zajímavé muzeum SønderjyskE historie. Mezi další zajímavosti patří následující: Obchodník muzeum Kastaniehuset, Dybbøl Mill a historické centrum Dybbøl Banke.

Nejbližší letiště je Sønderborg Airport, která se nachází cca. 7 km severně od centra města. Zde jsou letů denně do Kodaňě, a můžete také letět zde (přes Kodaň) do několika evropských destinací.