Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Svendborg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Svendborg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Svendborg miniguide

Autopůjčovna Svendborg
Půjčovna Aut Svendborg

Svendborg, s jeho 27.179 obyvatel (2009), druhé největší město na ostrově Funen. Města, která patří do oblasti jižního Dánska, je více než 750 let – a hodně z architektury starého města, s malými malebnými náměstími, úzkými uličkami, památkově chráněné objekty, je zachována.

Svend Borg historie je úzce spjata s námořní. To může být uvedeno, že Dánsko je největším obchodním – lodní skupiny AP Moeller-Maersk A / S – mají svůj původ právě zde.

Mezi město je nejpopulárnější atrakcí je Anne Hvide statku z roku 1560 (nyní součást Svendborg muzeum), Naturama (Svendborg Zoologické muzeum) a Galerie výtvarného umění budovy. Také hrad Valdemar s krásnou Alexander parku je uvedeno, i když je mírně na jih od Svendborg.

Tam jsou menší letiště ve vzdálenosti cca. 50 km od Svendborg ( letiště Odense a Sønderborg Airport), ale mnoho ještě rozhodnout pro cestu do Kodaňě letiště, Kastrup, který je Skandinávie je největší letiště.Je zde vlakové spojení z Svendborg (přes Odense) do Kodaň letiště a doba jízdy je cca. 2 hodiny.