Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Lillehammer

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Lillehammer zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Lillehammer miniguide

Lillehammer
Půjčovna Aut Lillehammer

Lillehammer (26.100 obyvatel v roce 2009) se nachází ve východní části kraje Oppland, a je regionálním centrem Gudbrandsdalen. Město leží na severním konci jezera, což je největší jezero v Norsku.

Lillehammer dostal stav města v roce 1842 a je mezinárodně známá jako dějiště zimních olympijských her v roce 1994.

Město je také známo, že dům jednoho z největších turistických atrakcí – Zábavní park. To je zábavní park s magií a dobrodružství jako téma, kde si můžete také vyzkoušet rafting nebo využít místě vodní park, automobilové závody, na koni, kino atd. Kromě toho můžete navštívit naši farmu, kde zastával řadu hospodářských zvířat.

Jiné populární atrakce ve městě je kostel z Lillehammeru 1882, Lillehammer Muzeum umění – včetně prací Edvard Munch a zvláštní oddělení současného umění, olympijský park, olympijský muzeum (historie olympijských her od 776 př.nlKr. až po současnost) a Maihaugen – skanzen s budovami z období 1700 –   k 1900s, tam také Garmo stave kostel z 1200s lži.Tato stránka má také Poštovní muzeum.

Parník Skibladner „je další oblíbenou turistickou atrakcí. Toto je pouze kolesový parník a nejstarší loď v provozu – byl postaven v 1850s. Loď pluje na jezero a vzletu a cestující v Lillehammeru.

Lillehammer je také populární zimní středisko – s vynikající lyžování, lyžařské vleky, sjezdovky a rozmanitý terén.

Nejbližší letiště je letiště Oslo Gardermoen se nachází 145 km jižně od Lillehammeru.