Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ceské Budějovice

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ceské Budějovice zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ceské Budějovice miniguide

Autopůjčovna Ceské Budejovice
Půjčovna Aut Ceské Budejovice

České Budějovice se nachází jihozápadně od the Česká republika, a je největším městem v regionu Sydbøhmen s počtem obyvatel téměř 100 000 v roce 2009.České Budějovice v oblasti, kde řeky Vltavy a Mals běžet spolu, a hlavního města Prahy je cca. 160 km severně od města.České Budějovice jsou krásné průmyslové město, které bylo založeno v roce 1265

Mnozí vědí, pivovar podnikání, které sahá až do 1200s. Nejslavnější je pivo Budweiser je nyní stejně slavná jako americký kopie se stejným názvem. Náměstí Přemysla Otakara II je velké, staré a krásné náměstí včetně pergol a je jedním z největších t orgene v Evropě.Kolem náměstí je město je známé památky, jako je Sv. Mikuláše na věž Černá věž z roku 1500. Město je vlakové nádraží je z roku 1832 a je nejstarší v Evropě.

Jeden může buď létat do Lince letiště v Rakousku, která se nachází cca. 110 km, nebo na letiště Praha-Ruzyně, nedaleko Prahy.