Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Praha Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Praha Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Praha Letiště miniguide

Autopůjčovna Praha Letiště
Půjčovna Aut Praha Letiště

Letiště Praha Ruzyně (PRG) se nachází 20 km severozápadně od Prahy. Existuje několik autobusů na program rostasjoner v blízkosti centra Prahy.Autopůjčoven se nachází v prvním patře parkoviště společností C., které nabízejí své služby, je Hertz, Europcar, Avis, Budget, CS Czechocar a Dvořák Rent a car.

S 12,8 milionu cestujících, v roce 2008 byl nejzaměstnanější letiště z nových členských zemí EU. Na letišti obdržel Skytrax je cena za nejlepší letiště ve střední a východní Evropě pro rok 2005 a 2007. To je hlavní základnou pro Austrian Airlines, Smart Wings, cestovních služeb a Wizz Air. Z Letiště Praha může cestovat přímo do 108 destinací ve 50 různých zemích. Na letiště má 3 svorky-kyvadlové autobusové dopravy.  Existuje více než 70 různých obchodů na letišti, a při výběru potravin a nápojů prodejny jsou také dobré. Ostatní vybavení patří lékárna, bezdrátový internet, banka, pošta, ordinace, VIP lounge a business centrum. Tam je několik hotelů na letišti, je to Ramada Airport Hotel Prague, Hotel Tranzit, Hotel Tranzit 2 a Courtyard Prague Airport.