Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Praha

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Praha zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Praha miniguide

Autopůjčovna Praha
Půjčovna Aut Praha

Praha leží na severozápadě Česká republika   na řece Vltavě.Tato řeka rozděluje město na dva okresy s několika na každé straně, včetně starého města na severu na východním břehu. Praha je hlavním městem země a byl také hlavním městem starého Československa. S populací přes 1 200 000 (2009), v Praze je největší město v Česká republika. Nejstarší záznamy jsou z Prahy 928

Praha je známý pro jeho mnoho mostů, které se klenou nad Vltavu, a nejoblíbenější je gotický Karlův most od 1300s jsou o. 500 metrů dlouhá. Staré Město tzv. Staré Město a mnozí raději tady, protože původní ulici, která byla zachována a historických budov. Na náměstí ve staré části města stojí středověká zvonice z krásných orloj.Praha nabízí mnoho muzeí, památek a historických památek, stejně jako festivaly, jako jsou Pražské jaro Mezinárodní hudební festival.

Letiště Praha, Letiště Praha Ruzyně je největší letiště v zemi a nachází se asi 10 km mimo město.