Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Plzeň

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Plzeň zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Plzeň miniguide

Autopůjčovna Plzeň
Půjčovna Aut Plzeň – Foto: © Miaow Miaow

Plzeň je Česká republika má čtvrté největší město a má populaci téměř 165 tisíc (2007).Město patří do Plzeňského kraje a daleko na západ země, v oblasti Čech. Plzeň, Plzeň volal v němčině, se nachází na soutoku čtyř řek Radbuzy, Mže, Úhlavy a Úslavy, která vede podél řeky Berounky. Je to cca. 80 km k německým hranicím.

Plzeň je známá pro vaření piva, Pilsner a které produkují nikdo nebyl děje od začátku 1300s. Návštěvníci by měli navštívit pivovaru Plzeňský Prazdroj a Pivovarské muzeum. Plzeň Zoologická a botanická zahrada je druhou největší prostor pro medvědy v Evropě, stejně jako přirozeného prostředí pro kočky a botanická zahrada. V historické čtvrti, tam je mnoho starých budov, včetně svatého Bartoloměje od 1300s. Pro děti, tam jsou atrakcí, jako je muzeum panenek a sp økelsesmuseum věnovaná pověstmi a legendami.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Praha Ruzyně, který se nachází cca. 90 km.