Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Liberec

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Liberec zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Liberec miniguide

Autopůjčovna Liberec
Půjčovna Aut Liberec

Liberec se nachází téměř úplně na severu centrálního Česká republika, a je ir egionen Čech.Nisa řeka teče přes město a je to jen něco málo přes 20 km na německé a polské hranice, které se nachází právě na sever od Liberce. S počtem obyvatel téměř 100 000 (2008), Liberec, šesté největší město v Česká republika.

Liberec je historické město a tam je několik starých budov vidět ve městě, včetně radnice z roku 1800 a hrad hraběte Clam-Gallasova od 1600s. Město leží na úpatí Ještědu a televizní věž s stejného jména byl postaven v roce 1968 a je známý orientační bod. Jeden z nejnavštěvovanějších atrakcí zoo otevřela v roce 1919 a je nejstarší zoologická zahrada v bývalém Československu. Tam jsou exotická zvířata jako sloni a žirafy, ale je to vzácné plemeno bílí tygři jsou nejoblíbenější.

Letiště Praha Ruzyně je nejbližší letiště je cca. 130 km jižně od Liberce.