Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Slovensko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Slovensko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Slovensko miniguide

Autopůjčovna Slovensko
Půjčovna Aut Slovensko

Slovensko leží ve střední Evropě, a má 5,5 milionu obyvatel (2009). Země hraničí se Česká republika na severozápadě, Polska na severu, Ukrajinou na východě,Maďarskem na jihu a Rakouskem v jihozápadní.

Podél severní část Slovensko je Karpat v Tatra a Fatra hory – která má výborné lyžování. V zemi je nejvyšší hora – Gerlachovský Stites – 2665 m. Je Krajiny jinde v Slovensko se skládá z údolí a jezera – stejně jako nížinaté oblasti s prostým na jih. Dunaj, země je největší řekou, a používá pro osobní dopravu.

Slovensko má směs mírné a kontinentální klima s horkými léty a relativně chladné, vlhké zimy. Nížiny na jihu má nejteplejší podnebí.

Hlavní město Bratislava je největší město země s 430.000 obyvateli.Bratislava je v jihozápadní Slovensko na řece Dunaj – nedaleko hranic s Rakouskem a Maďarskem.Město je Slovensko politické, kulturní a ekonomické centrum, a má velký muzeí, galerií a divadel. Základní kapitál je největší turistickou atrakcí je Bratislavský hrad (Hrad Bratislavský) – se nachází na kopci s výhledem na město a Dunaj.

Ostatní hlavní města v Slovensko, Košice, Prešov, NitraŽilina a Banská Bystrica.

Slovensko je po celý rok destinace s vynikající příležitosti zimních sportů na horách, několik lázeňských míst s přírodní termální vodou a velkých historických a architektonických zajímavostí.

V zemi má pět mezinárodních letišť, který se nachází u hlavního města. Největší a nejzaměstnanější letiště   Letiště MR Štefánika, který se nachází 9 km severovýchodně od hlavního města.

Levnaautopujcovna.cz zajistit pronájem auta ve velkých městech, včetně hlavního města Slovensko Bratislava. Všechny ceny jsou včetně pronájmu auta pojištění.

Oblíbené destinace

[vc_basic_grid post_type=“ids“ element_width=“2″ item=“12106″ grid_id=“vc_gid:1596990122008-b4e9f23f-d822-7″ include=“57112, 57114″]