Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nove Zamky

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nove Zamky zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nove Zamky miniguide

Autopůjčovna Nove Zamky
Půjčovna Aut Nove Zamky

Nové Zámky se nachází v jihovýchodní části Slovensko a jen 25 km od maďarských hranic na jihu.Město je umístěné na řece Nitra, která je asi 80 km od hlavního městaBratislavy a cca. 90 km do Budapešti, hlavního města Maďarska. V roce 2009, populace města měřené na něco přes 40 000 Nové Zámky vyrostl kolem pevnosti a byl založen v polovině 1500.

Mladší než 2 Světové války, velké části historického města a zničil mnoho starých budov bylo ztraceno. Přesto tam je ještě nějaká historické budovy vidět, hlavně kostely a kláštery, které katolická církev a františkánský klášter z roku 1600. Chcete-li se dozvědět více o historii, můžete navštívit muzeum výtvarných Jana Thaina Nové Zámky.Kromě toho, je to krásné scenérie v okolí města a národní parky, lázeňské centrum a několik galerií.

Bratislava Milanem Rastislavem Štefánikem letiště je nejbližší letiště je cca. 75 km západně od Nových Zámků.