Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Budapešť

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Budapešť zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Budapešť miniguide

Autopůjčovna Budapešť
Půjčovna Aut Budapešť

Budapešť (1,7 milionu obyvatel v roce 2009) je maďarský kapitál, se nachází na severu střední části země – na obou stranách Dunaje.Budapešť je země nejdůležitější hospodářské, kulturní a administrativní centrum. Navíc, město je důležitým dopravním uzlem.

Budapešť má mnoho univerzit a vysokých škol, muzeí a uměleckých sbírek, stejně jako mnoho krásných starých budov, kostelů a památek. Kromě toho, botanických a zoologických zahrad. Město je také slavné pro jeho mnoho zdraví-dávat termální lázně.

Budapešť se skládá v sousedství Buda a Pešť, který se nachází na obou stranách Dunaje. Předměstí jsou navzájem propojeny přes několik mostů.

Budova parlamentu z roku 1904 je hlavní turistickou atrakcí ve městě, a je jednou z nejkrásnějších staveb v Evropě v gotickém slohu obrození. Také hrad (nachází se na straně Buda), je populární atrakce. Toto bylo původně středověký hrad z konce 1500s, který byl později přestavěn a rozšířen v neo-barokní. Dnes je hrad domy řada významných kulturních institucí, včetně Národní muzeum a městské muzeum. Na zámku je uvedena na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Ostatní památky v Budapešťi jsou mimo jiné Kostel svatého Štěpána z 1905 (města je největší kostel) je Rybářská bašta, postavený v roce 1895 a Millennium Square – s jeho impozantní památkou.

Mezinárodní letiště Budapešť Ferihegy letiště se nachází 28 kilometrů jihovýchodně od centra města.