Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Budapešť Ferihegy Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Budapešť Ferihegy Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Budapešť Ferihegy Letiště miniguide

Autopůjčovna Budapešť Ferihegy Letiště
Půjčovna Aut Budapešť Ferihegy Letiště – Foto: © József Süveg

Budapešť Ferihegy letiště je 16 km východně od jihovýchodně od Budapešťi v Maďarsku. To běží jak autobusy a vlaky mezi letištěm a Budapešťi. Pronájem aut společnosti Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt Alamo se nachází v příletové hale Terminálu 2A a 2B.

8.443.053 cestujících navštívil Budapešť Ferihegy letiště v roce 2008, což je největší letiště v Maďarsku. Letiště je ředitelství pro Malev Maďarské aerolinie a Wizz Air.Budapešť Ferihegy letiště slouží převážně domácích destinací, ale může také cestovat do destinací v Africe, Asii, na Středním východě av Severní Americe.    Je to dobrý výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů v Budapešťi letiště Ferihegy. Nabízí také bankovnictví, kaple, schopnost péče o děti, konferenční a business centrum. Nově otevřený hotel se nachází Stáció na letišti.