Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bratislava

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bratislava zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bratislava miniguide

Autopůjčovna Bratislava
Půjčovna Aut Bratislava

Bratislava je hlavní město Slovensko a nachází se na západ země, nedaleko od hranic s Rakouskem a Maďarskem. Město je lokalizováno na obou stranách Dunaje, a to je asi 60 km do rakouského hlavního města Vídně. S počtem obyvatel nad 420 000 (2008) je největší město Bratislava na Slovensko. Místo, žije po tisíce let, ale byl neschopný status města Bratislavy až 1291

Město má více zvláštní soch, včetně paparazzi číhající za rohem ve starém městě. Jeden z nejznámějších atrakcí je Bratislavský hrad z 1000 je hrad Hill, a jeden může podniknout cestu na auto-volné zóně ve starém městě s vláček. Z mnoha muzeí by měl sledovat muzeum hodinky od 1600-1800 je navštívil, přičemž nejužší dům v zemi 130 cm, musí být viděn v jeho zúžené místo mezi ostatními budovami.

Bratislava Milanem Rastislavem Štefánikem letiště je hlavní mezinárodní letiště v Slovensko a nachází se cca. 10 km mimo město.