Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bratislava Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bratislava Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bratislava Letiště miniguide

Autopůjčovna Bratislava Letiště
Půjčovna Aut Bratislava Letiště

Milanem Rastislavem Štefánikem letiště, také volal bratislavského letiště MR Štefánika (BTS), který se nachází 9 km severovýchodně od Bratislavy. Existují autobusy mezi letištěm a Bratislavě. Tam je dobrá volba autopůjčovny na letišti, který je umístěn v příletové hale. Společnosti A. Kless,-ray International, Avis, Budget, půjčovna aut 1924, Europcar, Hertz, Sixt a Eurocar.  1.710.018 cestujících navštívil bratislavského letiště MR Štefánika v roce 2009, což znamená pokles o zhruba 20 procent z předchozího roku. To je základ pro Dunaj Wings, AirExplore, Slovenská vláda Létající služeb, Opera Jet, Tatra a VIP Jet Wings. Z bratislavského letiště může podívejte se na více než 30 různých destinací v Evropě, je společnost Ryanair, která slouží většiny destinací.  Bratislavské letiště má jednu řadu jídelní a nápojové místech a některé obchody. Ostatní zařízení patří banky, první pomoc a VIP salonek.  Nejbližší hotely, City Hotel Bratislava Hotel Kamila a kteří také mají malé obchodní centrum.