Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kosice

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kosice zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kosice miniguide

Autopůjčovna Kosice
Půjčovna Aut Kosice

Košice se nachází v jihovýchodní části Slovensko, na obou stranách řeky Hornád, a během krátké vzdálenosti od maďarských hranic na jihu.Košice jsou druhým největším městem v Slovensko po Bratislavě a počet obyvatel byl naměřen na více než 230 000 v roce 2008.Město bylo založeno v 1200s a má nejstarší erb v Evropě.

Staré Město je zachovalý města a je největší historické oblastí země. Katedrála svaté Alžběty je považován za nejkrásnější a největší chrám Slovensko a byl postaven v letech 1378 a 1508. Svatého Michaela kaple byla postavena v 1300s a je druhou nejstarší stavbou katedrály. Kosice je kulturním centrem v zemi je východní část a tam je mnoho divadel k dispozici zde, včetně Státní divadlo z roku 1800. Tam je také několik hudebních festivalů, jako jsou Košice Jarní hudební festival umění a Festival současného umění.

Kosice Mezinárodní letiště je druhé největší letiště v zemi a nachází se asi 6 km mimo centrum města.