Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kosice Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kosice Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kosice Letiště miniguide

Autopůjčovna Kosice Letiště
Půjčovna Aut Kosice Letiště

Kosice Airport se nachází 6 km jižně od Košic. Existují autobusy mezi letištěm a Košice. Autopůjčovna společnosti zde zastoupeny jsou Hertz, Avis, Alimex, Europcar, Sixt, Budget, Buchbinder a Tempus.  352 460 cestujících navštívil Kosice Airport v roce 2009, což představuje pokles o 40 procent od roku dříve. To je ještě druhé největší letiště v Slovensko, ale slouží pouze malý počet evropských destinací.  Letiště Košice je obchod, bar, restaurace a kavárna. Ostatní zařízení patří VIP salonek, business lounge a / děti rodinný pokoj. Nejsou žádné hotely na letišti.