Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nitra

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nitra zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nitra miniguide

Autopůjčovna Nitra
Půjčovna Aut Nitra

Nitra je centrálně umístěný v západní části Slovensko. Nitra řeka teče přes město a je přítokem Dunaje, Evropa je druhá nejdelší řeka. Kapitál země Bratislava se nachází asi 80 km jihozápadně od Nitra, nedaleko hranic s Rakouskem a Maďarskem. Obyvatel je téměř 90 000 (2008) a Nitra byla důležité město od 800s.

Existuje mnoho historických budov a areálů v Nitře, částečně Nitra hrad skládá ze čtyř částí, včetně katedrály sahá až do 1300s. Pribina trhu náměstí je jedno z nejkrásnějších míst ve městě a jen v přední části hradu Nitra. Na pěší zóně, tam jsou atrakcí, jako jsou fontány a 5-metr-vysoce hodiny, které se hraje melodii na hodinu.Nitra je kulturní město a mnoho festivalů zde jako divadelního festivalu v Nitře a hudební festivaly.

Nejbližší mezinárodní letiště je Bratislava letiště Milana Rastislava Štefánika, který se nachází téměř 90 km na západ.