Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trencin

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trencin zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trencin miniguide

Autopůjčovna Trencin
Půjčovna Aut Trencin

Trenčín se nachází v západní části Slovensko, blízko hranic s the Česká republika na severu.Váh řeka teče přes město a je to asi. 120 km Bratislava v jihozápadní.Trenčín je kulturním centrem a má populace asi 56000 (2006). Města může být založena v roce 800 a 1000 byl již Trenčín správní centrum v oblasti.

Nejslavnější atrakcí je hrad Trenčín hrad, který byl postaven v letech 1100 – a 1500. V historické čtvrti, jeden může vidět staré budovy a památky, včetně Dům Executioner města je dům z roku 1500, kdy kat údajně žil v 1600s. Ve stejné oblasti je část starých městských hradeb z 1400s, zatímco římský nápis z 170 nl Kr. je podívat se na skalní stěně. Trenčín nabízí také muzeí, trhů a festivalů, jako je velikonoční jarmark a mezinárodní jazzový festival.

Nejbližší letiště je letiště Žilina, která se nachází cca. 70 km východně od Trenčína.