Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Zilina Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Zilina Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Zilina Letiště miniguide

Autopůjčovna Zilina Letiště
Půjčovna Aut Zilina Letiště

Žilina se nachází v severozápadním rohu Slovensko a nachází se na obou stranách řeky Váh.Severní hranice pozemku odpovídá hranici mezi Polskem a Česká republika přibližně 45 kilometrů severně od Žiliny.To je největší město podél Váhu s počtem obyvatel cca. 86 000 (2008), který také dělá Žilině se do země, je čtvrté největší město. Žilina města byla objednána v roce 1312 a dnes je významným centrem cestovního ruchu.

Několik zemí, nejlepších historických budov může být viděn ve městě Žilině byl rekonstruován v roce 1990. Jeden z nejslavnějších staveb r je Budatínský hrad, který byl postaven v 1200s a je umístěna na soutoku řek Váh a Kysuca.Hrad byl několikrát přestavován v průběhu dějin av současné době sídlí historické muzeum Považie muzeum. Židovské muzeum, Muzeum židovské kultury se nachází v synagoze ortodoxní.

Žilina Letiště nabízí domácí i mezinárodní lety, a je cca. 10 km západně od centra města.