Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Brno Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Brno Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Brno Letiště miniguide

Autopůjčovna Brno Letiště
Půjčovna Aut Brno Letiště

Brno-Turany Airport (BRR) se nachází asi 8 km od Brna. Existují autobusy mezi letištěm a Brnem každou půl hodinu. Tam je několik autopůjčoven na letišti, jsou Avis, Budget, Hertz, národ, Sixt a Europcar.

506 174 cestujících navštívil Letiště Brno v roce 2008.Slouží především nízkonákladových leteckých společností a charterových letů, a nabízí charterové lety do 30 různých destinací. Pravidelné cesty jsou MoskvyLondýna a Prahy. Nový odbavovací hala otevřena v roce 2006, navrhl jeden z nejslavnějších architektů se Česká republika je, Petr Parolek. Letiště Brno má jeden vzorek jídla a pití míst. Má také VIP salonku, turistické informace, baby / rodinný pokoj, první pomoc a lékárny. Nejsou žádné hotely na letišti.