Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kutná Hora

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kutná Hora zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kutná Hora miniguide

Autopůjčovna Kutná Hora
Půjčovna Aut Kutná Hora

Kutná Hora je centrálně nachází zhruba v Česká republika a se nachází v blízkosti řeky Labe, nebo Labe.Město je nazýváno Řezání Berg v němčině a populace byla jen něco málo přes 20 000 v roce 2008. Byl postaven klášter v Kutné Hoře v roce 1142, a stříbrné doly byly v provozu od 1200 – a 1700, znamenal, že město mělo silné hospodářství.

Historické jádro města je malé, křivolaké uličky a byl vypsán jako seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1995. Kutná Hora byla založena jako horní zdroje stříbra, které vedly k jámy byly raženy v centru. Chcete-li se dozvědět více o historii stříbro, jeden může navštívit muzeum stříbra Rakouského muzea stříbra. Muzeum se nachází v historickém zámku Hrádek, která byla poprvé uvedena v roce 1312 Italský soud byl královskou rezidencí a byla postavena v 1400s, zatímco kostel svaté Barbory byl zahájen v 1300s.

Letiště Praha Ruzyně je největší letiště v Česká republika a nachází se téměř 110 km západně od Kutné Hory.