Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Hradec Králové

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Hradec Králové zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Hradec Králové miniguide

Autopůjčovna Hradec Králové
Půjčovna Aut Hradec Králové

Hradec Králové se nachází v centru města v severní části Česká republika. Jeden leží na řece Labi, také známý jako Labe, a patří do Královéhradeckého kraje, který se nachází v historické čtvrti Čech.Hradec Králové byl postaven kolem roku 1000 a jméno znamená „královna je pevnost.“ Dnes zde žije asi 95 000 obyvatel ve městě (2008).

Hradec Králové je známý pro výrobu hudebních nástrojů navíc k pořádání různých hudebních festivalů. V srpnu každý rok, Hip Hop Kemp v zásobníku a je jedním z největších evropských hip-hop festivalů, a v říjnu se konalo mezinárodní jazzový festival Jazz Goes to Town. OBrien Aquarium je obří akvárium s podvodním tunelem, a letecké muzeum Letecké muzeum, jeden může vidět leteckou show. Bílá věž byla postavena v 1500s a má neobvykle dlouhá doba, kdy jehla poukazuje na hodinu a krátkou špičkou k zápisu.

Letiště Praha Ruzyně je nejbližší mezinárodní letiště se nachází přibližně 110 km západně od města.