Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Le Havre

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Le Havre zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Le Havre miniguide

Le Havre
Půjčovna Aut Le Havre

Le Havre se nachází v Normandii ve Francii, kde se řeka Seina teče do kanálu La Manche.Administrativně patří do města, které má necelých 200.000 obyvatel, Ministerstvo Seine-Maritime regionu Haute-Normandie. V 1800s město bylo známé jako výchozí přístav pro francouzské emigranty, kteří byli na dovolené parníkem do Ameriky.

Tam je malá antické architektury v Le Havru, který je, protože město bylo těžce poškozeno během invaze spojenců v Normandii ke konci 2. Druhá světová válka. Celé město bylo pak přestavěno v modernistickém stylu, navrhl architekt Auguste Perret – a je dnes zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Mezi několika málo dochovaných historických budov ve městě je několik kostelů – včetně Cathédrale Notre-Dame du Havre od 1500s. Jinak několik zajímavých muzeí patří, například. Musée des Beaux-Arts André Malreaux (moderní umění) a Musée du Vieux Havre (dokumentovat města starověku).

Nejbližší letiště je Aéroport Le Havre Octeville-, která se nachází cca. 9 km severně od města.