Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Štrasburk Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Štrasburk Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Štrasburk Letiště miniguide

Autopůjčovna Štrasburk Letiště
Půjčovna Aut Štrasburk Letiště

Štrasburk Airport (SXB) je asi 15 km západně od jihozápadní Štrasburku ve Francii. K dispozici je nový vlak, který jezdí každých patnáct minut a trvá jen 9 minut mezi letištěm a ve Štrasburku.  Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Hertz, Sixt, Avis, Europcar a Národní / CITER. 1,7 milionu cestujících navštívil Štrasburk letiště v roce 2007. Na letiště slouží přibližně 15 různých mezinárodních destinací v Evropě a severní Africe. Tam jsou společnosti Air France, který slouží většiny destinací.

Existuje několik barů a kaváren na letišti, stejně jako dvě restaurace, jedna porce regionální speciality. Když přijde do obchodů jako jsou osvobozeny od daně a prodejna regionálních produktů nazývá Découvrir l’Alsace „. Ostatní vybavení patří bezdrátový internet, zasedací místnosti a konferenční centrum, bankomat a cestovní kanceláře.Nejbližší hotely jsou Hôtel Père Benoît a Ibis Štrasburku Aeroport.