Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Štrasburk

Pronájem vozu při vaší další návštěvě Štrasburku vám může poskytnout flexibilitu, kterou potřebujete k prozkoumání města. Naštěstí má většina autopůjčoven své webové stránky, které usnadňují rezervaci auta podle vašeho výběru ještě před příjezdem. Tento článek slouží jako průvodce, který vám pomůže prozkoumat toto město pomocí vypůjčeného auta.

Průvodce po Štrasburku

Štrasburk
Půjčovna Aut Štrasburk

Štrasburk je hlavním městem francouzského regionu Grand Est a sídlo Evropského parlamentu, proto je důležitým městem nejen pro Francii, ale pro celý region. Město vzniklo jako římská vesnice a později přežilo dvě invaze Německa během první a druhé světové války, přičemž zůstalo součástí Francie. Většina starého města se nachází na Grand Île (Velký ostrov), který se nachází v centru města.

Tento ostrov je obklopen řekou Ill, hlavním přítokem Rýna. V roce 1988 byl tento ostrov zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Najdete zde slavnou katedrálu Notre-Dame, která byla postavena mezi 12. a 14. stoletím a představuje vzácnou ukázku francouzské gotické architektury. Stovky soch, které zdobí katedrálu, jí dodávají magický vzhled. Katedrála je postavena z růžového pískovce, který podle všeho mění svou barvu v závislosti na denní době.

K dalším významným stavbám, které možná budete chtít prozkoumat, patří mimo jiné Havraní most postavený ve 12. století, Starý řeznický dům (1587), Starý celní dům (1358), budova Obchodní komory (1585) a Kléberovo náměstí. Tyto památky si uchovávají historii města a návštěvník má tak příležitost objevit bohaté dědictví Štrasburku. Každá památka má svůj jedinečný příběh, ale většina příběhů starého města se nachází ve Starém řeznictví. Najdete zde přes 200 000 artefaktů a některé z nich budou možná vystaveny pro návštěvníky.

Dnes je Štrasburk kulturním i obchodním centrem. Ve městě žije 473 000 obyvatel a zaujímá rozlohu 78,26 km². Také v oblasti Alsaska je co prozkoumávat. Půjčením auta si můžete odpočinout od života ve městě a projet se krajinou. Mezi středověká města, která můžete navštívit, patří Obernai, Guebwiller a Colmar, které jsou od centra města vzdálené 28,1 km, 103,9 km a 73,6 km.

Objevujte svým půjčeným vozem

V minulosti měli nad Alsaskem kontrolu po nějakou dobu Francouzi, jindy Němci. Historie regionu, kde bylo objeveno více než 400 feudálních hradů, sahá až do středověku. Půjčení auta vám může pomoci zevrubně prozkoumat region a poddat se různým místním aktivitám. Na začátek se můžete vydat 55 km jižně od města na hrad Haut-Koenigsbourg.

Z tohoto středověkého hradu budete mít kouzelný výhled na údolí Alsaska, Švýcarské Alpy a hustý černý les zasahující hluboko do Německa. Budova, která teď na místě stojí, není původní. Hrad byl přestavěn dvakrát v 15. a 19. století po zničení během válek. Jedná se o hlavní turistickou atrakci, která každoročně přitahuje více než 500 000 návštěvníků. Můžete také prozkoumat hrad Wangenbourg, který leží 77,1 km od Haut-Koenigsbourgu.

Neváhejte a prozkoumejte 170 km dlouhou cestu vína, která začíná u malého města Thann a míří do pohoří Vosges. Zažijete výjimečnou prohlídku vinařské oblasti Alsaska, kde můžete v závislosti na svých časových možnostech také prozkoumat další hrady.

Letiště

Letiště ve Štrasburku spojuje toto skvělé město se zbytkem světa. Internetová stránka letiště shromažďuje všechny základní informace, které si může cestují přát. Například poskytuje podrobné informace o tom, jak se dostat na letiště, informace o parkování a půjčení auta, stejně jako o hotelech ve městě.

Tento fakt vám usnadní vyhledávání autopůjčovny a místa k ubytování. Protože vám web nabízí možnosti vyběru, můžete porovnat ceny a vybrat si poskytovatele služeb s kladnými recenzemi a dostupnými cenami. Mezi autopůjčovny provozující své služby na letišti patří Avis, Sixt, Hertz a Thrifty.

Mezi desitnace, které můžete navštívit letem ze Štrasburku, patří například Barcelona, Amsterdam, Bastia, Budapešť a Tel Aviv. Z tohoto letiště létá mnoho aerolinek, takže cestující získají nejvýhodnější ceny na trhu.

Doprava

Při projíždění Štrasburkem je důležité znát dopravní pravidla a předpisy, abyste se vyhnuli nevědomému porušení zákona. Dodržujte také rychlostní limity 130 km na vysokorychlostních dálnicích a 110 km/h na dvouproudých silnicích. Sledujte další dopravní značky a dávejte si pozor na cyklisty, protože mnoho lidí v tomto regionu miluje jízdu na kole.

Silnice v této části světa jsou dobré, proto se nemusíte děsit hrbolatých silnic. Při prohlídce města je důležité si uvědomit, že parkování vás může vyjít draho, pokud si nebudete dávat pozor, kde a jak dlouho parkujete. Prozkoumejte možnosti bezplatného i placeného parkování a přizpůsobte tomu svou prohlídku města.