Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Angoulême

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Angoulême zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Angoulême miniguide

Autopůjčovna Angoulême
Půjčovna Aut Angoulême

Angoulême je město v jihozápadní Francii na řece Charente.Město je hlavním městem departementu Charente. Město má 43.000 obyvatel, ve městě, s 104.000 předměstí.

Angoulême byla napadnuta Římany v roce 900, když to se stalo hlavním městem kraje Angoumois. V roce 1360 město klesalo na britských rukou, než se opět stal francouzský v roce 1373. Město je proslulé Saint-Pierre katedrála, postavená v letech 1105 a 1128 Je v byzantském stylu a je vyzdobena. Hotel de Ville se nachází v zámku, a obsahuje muzeum s obrazy a archeologie. Angoulême je karikatura muzeum, centrum International de la Bande Dessinée, stejně jako výrobu papíru muzeum, Atelier Musée du Papier. Město spojené s animací, ilustrace a grafika zařídit Angoulême mezinárodní festival komiků každoročně v lednu. Festival má cca. 250.000 návštěvníků z celého světa. V prosinci město hostí festival technologií animace.

Na letiště Angouleme-Brie Champniers nebo Angoulême Cognac jako to je také známé, liggger cca. 15 km severovýchodně od města.