Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut La Rochelle

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve La Rochelle zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

La Rochelle miniguide

Autopůjčovna La Rochelle
Půjčovna Aut La Rochelle

La Rochelle je město v západní Francii v oblasti Poitou-Charente regionu.Město je hlavním městem departementu Charente-Maritime. La Rochelle se nachází na zátoce v Ile de Ré v Biskajském zálivu, severně od Bordeaux a jižně od Nantes. Cca. 77.000 obyvatelé žijí ve městě, s 117.000 předměstí. La Rochelle je jednou z nejdůležitějších rybářských přístavů ve Francii.

La Rochelle bylo založeno v 1100s, a byl sporný bod podpory pro Huguenots během náboženských válek. Město je známé z románu Alexandra Dumase Tři mušketýři v roce 1844, kdy část příběhu se odehrává v La Rochelle. Město se stalo německé ponorkové základny během druhé světové války, ale město je staré město je dobře zachována. Zde je příklad renesanční radnice z roku 1500, tři věže Tour de la Chaine, turné Sv. Mikuláše a tour de la lucernou, sahající až do středověku. Toto je také krásná katedrála a velké akvárium. Město také hostí několik festivalů, včetně filmový festival a jazzový festival v létě.

La Rochelle letiště je asi. osm km mimo město.