Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nantes

Cestovat na nové místo samo o sobě přináší výzvy, obzvlášť co se týče dopravy. Skvělé je, že vždy můžete využít služeb autopůjčoven. Pokud máte v plánu navštívit Nantes nebo už tam jste jako návštěvník a přemýšlíte, kde začít s pronájmem auta, čtěte dál a dozvíte se víc. Pronajmout si auto je v tomto městě docela jednoduché a máte při tom na výběr z několika možností.

Průvodce po Nantes

Nantes
Půjčovna Aut Nantes

Ať už se jedná o módní resorty na impozantní Francouzské riviéře, nebo slavné pařížské bulváry, Francie je domovem některých nejnápaditějších scenérií na planetě. Země přitahuje romantiky svými vysokými katedrálami, pohádkovými zámky a vesnicemi jako z obrázků a zároveň je zájmem realistů progresivního a soudobého slohu. V této zemi najdete Nantes, město nacházející se na břehu řeky Loiry na západě Francie. Město se pyšní dlouhou historií průmyslového a námořního centra. Krom toho je to také domov Zámku vévodů bretaňských, kteří ho jednu dobu obývali.

Nantes je 6. nejlidnatějším městem ve Francii. Žije v něm přibližně 309 346 lidí. Populace města rostla v poslední době raketově, zatímco některá města občas zaznamenávají úbytek celkové populace. Jednou z věcí, díky které Nantes vyniká, je jeho historie. Hodně atrakcí ve městě má za sebou nějaký osud a tyto bohaté osudy lákají návštěvníky z celého světa. Na seznamu míst, která stojí za to navštívit, budou na prvních místech zámky bretaňských vévodů a Muzeum umění v Nantes.

  • Nantes je historické město s přemnoha dechberoucími scenériemi, které stojí za návštěvu.
  • Lidé v tomto městě jsou docela přátelští a pohostinní, díky čemuž je Nantes ideální prázdninovou destinací.

Nantes se opravdu hodně snažilo, aby si zachovalo svůj estetický vzhled, faktor, díky kterému každoročně zaplavují město turisté. Konkrétně se nachází jihozápadně od Paříže, zhruba 56 km od moře. Vzdálenost z Paříže, hlavního města Francie, do Nantes činí zhruba 380 km. To znamená, že pokud se rozhodnete cestovat letecky z letiště Charlese de Gaulla, největšího letiště v Paříži, zabere vám přibližně hodinu a pět minut dostat se na letiště Nantes Atlantique.

Jakmile se dostanete do Nantes, budete si moct v pronajatém autě projet různé atrakce. V Nantes a městech poblíž je několik míst k navštívení, mezi něž patří Rezé na jihozápadní straně, La Contrie na severozápadě, Saint-Sébastien-sur-Loire na severovýchodní strané, Vertou na jihovýchodě a Les Couets na jihozápadě. Všechna tato místa jsou jen pár kilometrů od Nantes a bude vám trvat méně než hodinu se do nich dostat. Ve městě se dá toho dělat spoustu, takže pokračujte ve čtení a dozvíte se víc o městě i o autopůjčovnách.

Prozkoumejte místo s pronajatým autem

V Nantes se dá navštívit mnoho dechberoucích míst. Lidé z města jsou také pohostinní, takže si můžete být jisti, že váš pobyt bude příjemný. Až tam budete, prozkoumejte staré sídlo Château des Ducs de Bretagne (Zámek vévodů bretaňských). Nachází se v srdci města a je domovem Dějepisného muzea v Nantes. Toto muzeum nabízí ucelený portrét Nantes od doby vzniku až po moderní éru. Bude vám trvat 6 minut (vzdálenost 1,5 km) dostat se na zámek přes Rue Gambetta a 4 minuty (vzdálenost 1,2 km) přes Rue de Strasbourg.

Ze zámku je vidět na Atlantský oceán, takže jakmile se tam dostanete, ujistěte se, že máte čas si užít vodní hrátky, například plavání, surfování, jízdu na lodi a šnorchlování. Věž Lu je dalším místem, kolem kterého byste měli projet, když budete v Nantes a půjčíte si auto. Je na přední straně hradu a je docela fotogenetická, jelikož je její barva směsí bodré a zlaté. Bude vám trvat zhruba 7 minut dostat se z Nantes k této věži, pokud pojedete přes Rue de Strasbourg nebo Avenue Carnot.

Další scenérie, na kterou se můžete s autem podívat, je katedrála svatého Petra a Pavla. Bílá čelní strana katedrály, která je z kamene, je obklopena 2 obřími vežmi. Také se můžete projít Zahradou rostlin, botanickou zahradou s více než 50 000 květinami. Dále můžete zajet vypůjčeným autem nebo s řidičem na pobřeží Erdre, kde se můžete zabavit procházkami nebo cyklistikou podél řeky, na jejíchž březích se nacházejí parky, zámky a velká sídla.

Potom je v Nantes Muzeum přírodních dějin, kde budete moct obdivovat fotografie ze všech odvětví přírodních věd. Vzorky, za kterými se určitě otočíte, jsou velrybí kostra, která se nachází v zoologické galerii. Měří 18 metrů a je zavěšená na stropě. Z centra Nantes vám bude trvat 2 minuty (na vzdálenost 2,5 kilometru) se dostat do muzea pronajatým autem, když pojedete přes Quai de la Fosse. Dalšími zajímavými místy, která můžete v Nantes vypůjčeným autem navštívit, jsou dvůr Cambronne, Muzeum tisku, nákupní středisko passage Pommeraye a zábavní park Les Machines de l’Île.

Letiště

Nantes obsluhuje pouze jedno letiště, a to letiště Nantes Atlantique. Nachází se na jihozápadní straně města v obci Bouguenais. Je vzdáleno 8 kilometrů od centra Nantes, takže vám bude trvat asi 10 minut, než se tam s pronajatým autem dostanete. Letiště také využívají návštěvníci, kteří jedou do blízkých měst, například do Rezé. Nantes Atlantique je také napojeno na hlavní letiště ve Francii, včetně letiště Charlese de Gaulla, letiště Paříž-Orly, Saint Exupéryho letiště v Lyonu a letiště Toulouse-Blagnac.

Letiště Nantes Atlantique je jedním z největších letišť na západě Francie. Je také jedním z nejvytíženějších, neboť odbaví miliony pasažérů ročně. Letiště má spoustu odbavovacích míst, díky čemuž strávíte minimum času na odbavování a bezpečnostních kontrolách. V důsledku toho budete mít víc času si užít krásu města i činnosti jako nakupování a večírky.

Navíc jsou v blízkosti letiště různé autopůjčovny. Díky tomu nebudete mít problém najít auto k pronájmu během svého pobytu v Nantes. Mezi některé autopůjčovny patří: Avis, Europcar, Dollar, Enterprise, Hertz, Thrifty, YourRent a Absolute Car Rental. Můžete si vybrat z nabídky půjčoven, které nejlépe odpovídají vašim potřebám i rozpočtu.

Doprava

Řízení v Nantes je snadné a zábavné díky dobře udržovaným silnicím a hladké dopravě. Ta je vytížená běhe, rána a večer, ale týká se to pouze okolí města. Pokud si přejete se tomu vyhnout, lze tomu předejít tím tím, že se nebudete pohybovat v okolí města v tuto dobu. Nicméně, pokud byste se už tam v tu dobu dostali, neděste se, protože doprava se obvykle plynule rozběhne a sotvakdy se dostanete do zácpy.

Když si pronajmete auto, můžete jej buď řídit sami, nebo si najmout řidiče. Pokud se rozhodnete pro první možnost, využijte GPS a mapy, jako například Pocket Earth a Mapy Google. To vám pomůže si udělat představu o tom, jaká je dopravní situace v Nantes a okolí a čemu se vyhnout. Také vám to usnadní heldání míst, která si přejete navštívit.

Nejvyšší povolená rychlost, kterou byste v Nantes při řízení měli řídit, je 80 km/h. V obytných zónách a centru města klesá na 50 km/h. Ujistěte se, že nejvyšší povolenou rychlost nepřekračujete, abyste se vyhnuli konfliktům se zákonem. Ve městě je pět parkovacích zón, a to červená, červeně tečkovaná, oranžová, modrá a zelená. Všechny jsou je možné využít od pondělí do soboty vyjma zelené zóny, kterou lze využít každý den a je zdarma. Kromě toho se nesmí parkovat v černých a v černě tečkovaných zónách. Celkově je Nantes skvělým místem k návštěvě.