Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Korsika

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Korsika zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Korsika miniguide

Autopůjčovna Korsika
Půjčovna Aut Korsika

Korsika je ostrov ve Středozemním moři, na sever od Sardinie. Ostrov je rozdělen do dvou ministerstev. Haute-Corse a Corse-du-Sud, kde kapitál je Ajaccio. Celkem 272.000 obyvatel žije na ostrově. Vzdálenost od italské pevniny je 80 kilometrů. Existuje lodní spojení do Francie NiceMarseille a Toulon, a italské Janov, Livorno, Savona, Neapol a Sardinie.

Počet obyvatel ostrova je původně italského původu a hovoří italský dialekt. Takže ostrov patřil Janov od 1300s dokud to bylo prodáváno do Francie v roce 1768. Korsika je možná nejlépe známý jako rodiště Napoleona Bonaparta. V neposlední řadě je ostrov známý pro své krásné pláže. Zde si návštěvníci mohou potápět, plachtit nebo se opalovat na plážích. Mohou se také těšit na pěší turistiku v Grande randonnée kurzu. Je možné jít na výlet na Sardinii na jihu. Korsika má středomořské podnebí, s roční průměrná teplota je 17-18 ° C.

Ostrov má čtyři letiště ve městech AjaccioBastiaCalvi a Figari.