Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Toulon

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Toulon zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Toulon miniguide

Toulon

Půjčovna Aut Toulon

Toulon se nachází na jihu Francie – na pobřeží Středozemního moře – a je součástí regionu Provence-Alpy-Cote d’Azur.Toulon je také hlavní město v departementu Var, a má 167.400 obyvatel (2005). Odhaduje se předměstí, populace se zvyšuje na 564.800 obyvatel.

Toulon je velmi staré město, ale jeho nejslavnější příběh je v souvislosti s Napoleonem. Zde porazil, protože anglický v roce 1793 – a byl pak povýšen na generála. Město má od roku pokračoval být důležité vojenské strategické a   hlavní základna pro francouzské námořnictvo je stále tady.Pokud je port je také hlavní námořní muzeum.Dalším bodem týkající se města vojenské historie je pozůstatků „Vauban opevnění“ z napoleonské éry.

V opačném případě starého města – Toulon historické centrum – město je nejvíce populární atrakcí. Zde najdete malé, malebné pěší ulice, malá náměstí a řadu krásných fontán. Toulon také katedrála –   Notre Dame de la SED (začal v 11. století) – se nachází zde.Město je opera, L’Opéra de Toulon, které mají být uvedeny mezi památky. Je umístěna v nádherné budově z roku 1862 – a je druhým největším ve Francii. Zajímavostí odlišné povahy, to je 584 m vysoký Mont Faron, který je přímo u města. Odtud je to skvělý pohled – a tam je lanovka až na vrchol.

Nejbližší letiště je Aéroport de Toulon – Hyères, který se nachází cca. 20 km od centra

Čeština