Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Toulon

Půjčení auta je skvělou možností pro cestovatele v Toulonu. Díky nízkonákladovým aerolinkám můžete navštívit toto město, aniž byste utratili příliš mnoho peněz. S pronajatým autem pak snadno dojedete z jednoho místa na druhé a můžete levně prozkoumat své oblíbené destinace. Zásadní výhodou pronájmu auta je naprostá svoboda pohybu. Také můžete navštívit odlehlá místa, restaurace nebo skryté trasy v autě podle svého výběru.

Průvodce po Toulonu

Toulon
Půjčovna Aut Toulon

Toulon je oblíbeným městem na jihu Francie, které je navíc významným přístavním městem na pobřeží Středozemního moře s hlavní francouzskou základnou vojenského námořnictva. Nachází se v regionu Provence-Alpes-Côte d’Azur, je hlavním městem okresu Var a 15. největším městem Francie. V roce 2015 v Toulonu bydlelo 167 479 lidí, po započtení přilehlých městských oblastí dosahuje populace dokonce 550 420 obyvatel. Po Nice, Montpellieru, Marseille a Paříži je Toulon důležitou turistickou destinací, která každoročně přiláká tisíce návštěvníků.

Toulon proslavily jeho vinice, rybářství, námořní výroba, letecké vybavení, krásné mapy, tabák, boty, tiskařství, elektronické vybavení a zbrojní průmysl. Vojenský přístav v tomto městě je zásadním námořním centrem na francouzském pobřeží Středozemního moře a je domovem letadlové lodi Charles de Gaulle i její skupiny. Základnu v tomto přístavu má i francouzská středomořská flotila. Archeologické vykopávky ukázaly, že řečtí dobyvatelé sem přišli z Malé Asie v 7. století před naším letopočtem a založili podél pobřeží mnohá sídla. Dnes je návštěvníkům otevřeno například naleziště Olbia, které leží východně od Toulonu.

  • Toto přístavní město bylo pokřesťanštěno v 5. století
  • K vidění jsou krásné fontány v historickém centru Toulonu

Stejně jako Toulon, i Marseille je přístavním městem Francie. Leží v jižní části země, 48 kilometrů daleko od Toulonu. V jeho srdci se nachází Starý přístav (francouzsky Vieux-Port), kde lidé rádi tráví volný čas se svými rodinami a přáteli. Každý den tam obchodníci s rybami prodávají své úlovky. V tomto přístavním městě najdete také Baziliku Notre-Dame-de-la-Garde, kostel postavený v novorománském a novobyzantském slohu. Dvěma hlavními moderními zajímavostmi jsou Cité Radieuse Complex a věž CMA CGM.

Nice se nachází 125 kilometrů daleko od Toulonu. Je hlavním městem okresu Alpes-Maritimes a centrem jedné z nejobydlenějších městských oblastí Francie. Zastavěná část se rozrostla i za administrativní hranici města. Jednou z hlavních výhod výletu do Nice je poklidné přírodní prostředí tohoto města. Každý měsíc láká množství návštěvníků jeho přímořská promenáda známá jako Promenade des Anglais. Místní měkké světlo a čistý vzduch navíc zapůsobily na mnoho významných malířů, jako třeba Niki de Saint Phalle, Arman, Henri Matisse a Marc Chagall.

Prozkoumejte okolí se svým pronajatým autem

Historické centrum Toulonu bylo poničeno během druhé světové války. Mnoho z jeho dávného kouzla však městu zůstalo. Každoročně Toulon navštěvují turisté, aby viděli jeho úzké dlážděné cesty a procházeli se po jeho klidných náměstích ozdobených krásnými fontánami. Ve středu města najdete také toulonskou katedrálu, která se začala stavět již v 11. století a dnes je národní památkou. V horkých letních dnech si můžete odpočinout ve venkovních kavárnách nebo zamířit k Hôtel de Ville prozkoumat oblíbené Karyatidy.

Mont Faron je skvělým místem pro výlet z Toulonu. Od centra města je vzdálen asi 20 minut jízdy a můžete na něj vyjet pronajatým autem nebo lanovkou (Téléphérique du Faron). Během cesty uvidíte panoramatické výhledy na celý okres Le Var a toulonskou zátoku. Abyste se na vrchol dostali autem, budete muset jet po Route du Mont Faron. Tato krásná cesta je jednosměrná, takže dolů pojedete po druhé straně kopce, a po celou dobu nabízí úchvatné výhledy na moře. Z vrcholu Mont Faron ve výšce 548 metrů nad mořem uvidíte také pět toulonských vrchů.

Muzeum vylodění spojenců (Musée Mémorial du Débarquement) se nachází ve věži Tour Beaumont na vrcholu Mont Faron. Ten je od centra města vzdálený 11 km a autem na něj dojedete asi za 20 minut. Muzeum vystavuje mnohé sbírky zbraní, části vybavení patřící spojencům z druhé světové války a další podobné věci. Na střeše se také nachází teleskop.

Toulon je známý svými tradičními provensálskými trhy, které se konají na ulici Cours Lafayette. Otevřeno bývá od 8 do 13 hodin všechny dny kromě pondělí. Toto místo je 0,38 km vzdáleno od Hotel L’Univers, odkud tam dojedete za 15 až 30 minut podle typu vozidla, které si půjčíte. Lidé na tomto trhu nakupují ovoce, květiny, textil a zeleninu v barevných stáncích. Mnohé obchody nabízí čerstvé ingredience a prodávají také domácí pokrmy za dostupné ceny. Tento trh byste měli navštívit, abyste ochutnali typický denní život v Toulonu.

Letiště

Letiště Toulon – Hyères je vzdáleno 18 km od centra Toulonu a asi 3 km jihovýchodně od Hyères. Bylo otevřeno v roce 1966 a dnes je hlavním letištěm obsluhujícím Toulon, v roce 2010 odbavilo přes půl milionu cestujících. Využívá ho také francouzské námořní letectvo. Pronájem auta na něm nabízí společnosti jako Sixt, Avis, Europcar nebo Virtuo.

Asi 46 km od Toulonu a 15 km jihozápadně od Saint-Tropez se nachází letiště La Môle – Saint-Tropez. Na tomto letišti nabízí pronájem auta společnosti jako třeba Locazur, Hertz, Sixt a Europcar. Ubytovat se můžete například ve dvou blízkých hotelech, Hotel La Villa Douce nebo Hotel Le Bailli de Suffren, odkud se na letiště dostanete do 20 minut.

Posledním blízkým letištěm je Aéroport de Marseille Province. Toto mezinárodní letiště se nachází asi 26 kilometrů severozápadně od Marseille a 90 kilometrů od Toulonu. Blízké ubytování nabízí například Pullman Marseille Provence Hotel, Hotel Restaurant Hacienda nebo Auberge Bourrelly. Z posledního jmenovaného na letiště dojedete asi za půl hodiny. Na letišti si můžete pronajmout auto za nízké ceny například v autopůjčovnách Hertz, Budget, Enterprise Rent A Car, Goldcar, Firefly nebo Alamo.

Doprava

Podobně jako jiná francouzská města je Toulon přetížený dopravou, kvalita cest je však velmi dobrá. Řízení auta je ideální možností, jak prozkoumat město, když si auto pronajmete na celý den. Půjčit auto si můžete i přímo v centru Toulonu, kde má své pobočky většina hlavních poskytovatelů pronájmu vozidel. Ještě před rezervováním auta doporučujeme porovnat služby a ceny různých autopůjčoven.

Toto přístavní město má v centru deset krytých placených parkovišť. Jedním z nich je Mayol, které se nachází naproti lodnímu terminálu a blízko ragbyovému stadionu. Toulonské parc relais (parkoviště typu park and ride) je vzdálené 5 kilometrů od západní části města. Parkování je ve většině oblastí zadarmo. V obydlených městských oblastech platí rychlostní limit 50 km/h.

Na mimoměstských cestách s jedním pruhem v každém směru je povoleno jet až rychlostí 80 km/h. Nezapomeňte si s sebou z hotelu vždy vzít pas nebo jiný osobní doklad. Při dopravní kontrole možná budete požádáni, abyste jej ukázali. Řidič navíc musí mít řidičský průkaz, občanku a další dokumenty pro kontrolu dopravní policií. Ve všech francouzských městech je dovoleno odbočit doprava na červenou bez zastavení, pokud se rozsvítila oranžová šipka. V takovém případě však řidič nemá přednost.