Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Saint Tropez

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Saint Tropez zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Saint Tropez miniguide

Autopůjčovna Saint Tropez
Půjčovna Aut Saint Tropez

Saint-Tropez je město v jižní Francii, na francouzské riviéře.Saint-Tropez se nachází 75 km jihozápadně od města filmu Cannes, Provence-Alpes-Cotes-d’Azur. Město se nachází v departementu Var. Žijeme 5.800 obyvatel.

Saint-Tropez je známé pro své krásné pláže a přístav pro jachty. Zde přichází slavné filmové hvězdy každý rok.   Město hostí festival Fête de la BRAVAD v květnu. Tato tradice sahá až do roku 1500, a zahrnuje pozdrav, provensálské písně a tance. Mezi města pláží je Plage des Grani, Plage des Cannebiers a Plage de la Moutte stojí za to prožívá, kromě pláže-Pampelonne Ramatuelle. Saint-Tropez má velkou sbírku umění v Musée de l’Annonciade, kde mohou návštěvníci vidět díla Matisse, mimo jiné V námořní muzeum tam je dobrý důkaz 2 Druhá světová válka. V říjnu se závod koná každý rok, a tam je na trhu na Place aux Herbes.

Nejbližší letiště je Toulon-Hyeres, 45 mil jižně od Saint-Tropez.