Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Calvi

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Calvi zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Calvi miniguide

Calvi
Půjčovna Aut Calvi

Calvi je malé městečko na severozápadním pobřeží francouzského ostrova Korsika ve Středozemním moři, které patří pod ministerstvo Haute Corse.Calvi má 5500 obyvatel (2009), ale v létě obyvatel se značně zvyšuje – když turisté dobýt město. Existuje trajektové spojení z města Nice.

Turisté přijíždějí především Calvi kvůli krásné bílé písčité pláže – tam, kde jsou dobré možnosti pro vodní sporty. Hlavní turistickou atrakcí je historické čtvrti Citadely. Tvrz je zde od roku 1400 a nachází na kopci – s krásným výhledem na záliv.

Na stránkách také ubytuje několik muzeí, kostel sv Jean Baptiste katedrály, a starý dům, který je řekl, aby byl Christopher Columbus ‚dětského domova.

Calvi má dobrý výběr restaurací, barů, obchodů a hotelů, a hostí několik festivalů – včetně vítr na podzim festivalu a jazzový festival v létě.

Calvi má vlastní letiště – Aéroport International de Calvi – Sainte-Catherine. To se nachází 6 km jihovýchodně od centra města