Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bastia

Město Bastia je oblíbenou destinací jak pro pracovní cesty, tak pro dovolenou. Tím, že se jedná o druhé největší město francouzského ostrova Korsika, zde najdete množství turistických atrakcí. Pokud se chystáte ve městě strávit několik dní, možná budete nuceni využít služeb autopůjčoven, především pokud je váš rozvrh plný. Díky autopůjčovně budete mít jistotu, že se dostanete tam, kam potřebujete, kdykoliv potřebujete.

Průvodce po Bastii

Bastia
Půjčovna Aut Bastia

Toto přístavní město se nachází na severovýchodě ostrova Korsika s výhledem na Itálii. Díky této strategické poloze využívala v minulosti armáda Bastii jako svou základnu. Město je rozděleno na dvě části – Terra Vecchia (staré město) a Terra Nuova (nové město). Staré město bylo vybudováno kolem přístavu a nové město leží na jihu od něj. Tyto části města jsou zkrášleny historickou architekturou. Uličky jsou úzké a nabízejí vám tak pocit dobrodružství a touhy objevovat to, co se nachází před vámi. Města v blízkosti Bastie jsou Ville-di-Pietrabugno, San-Martino-di-Lota a Furiani. 

V severní a jižní části města najdete také moderní architekturu. Bastia se rozkládá na ploše cca 17 kilometrů čtverečních a je domovem umění i velkých kulturních a historických událostí. Ty jsou k vidění po celý rok prostřednictvím festivalů a sportovních událostí. Moderní kultura Bastie byla formována různými vládci různého původu včetně janovského, anglického či francouzského. Není proto žádným překvapením, že náboženské řády, oslavované v 17. století, jsou populární dodnes. 

Mezi běžné náboženské tradice v Bastii patří například procesí Černého Krista Zázraků nebo Nanebevzetí Panny Marie. Na tyto oslavy se do hlavního města sjíždějí obyvatelé celé Korsiky. Nejdůležitější oslavou v Bastii je Settimana Santa. Jedná se o Svatý týden během velikonočních oslav, který začíná Květnou nedělí a končí Velkým pátkem. Během těchto dní městem pochoduje procesí při příležitosti Kristovy smrti a vzkříšení. 

Tyto slavnosti poskytují návštěvníkům příležitost zažít korsickou kulturu a víru v plné síle. Pokud si naplánujete návštěvu během těchto slavností, pak budou vaše zážitky nezapomenutelné. Populaci Bastie tvoří něco málo přes 40000 lidí, z toho 54 % mužů a 46 % žen. Většina obyvatel tohoto velkého města je ve věku mezi 30 a 60 lety. Při ročním růstu populace asi +0,08 % se demografie v blízké době pravděpodobně nezmění. 

Prozkoumávejte autem z autopůjčovny

V Bastii je spousta míst, která můžete navštívit. Prohlídku města začněte na náměstí Svatého Mikuláše. Jedná se otevřené prostranství v blízkosti moře osázené krásnými stromy. Místní se zde scházejí, aby si odpočinuli, sdíleli jídlo a bavili se. Může sem ale zajít kdokoliv a náměstí je i oblíbeným místem pro různé události, jako je např. Salon du Chocolat (čokoládový veletrh), který se koná každý rok v říjnu. 

Pokud budete mít štěstí, můžete na náměstí zažít koncert místní hudby. Každou neděli se tady pak koná bleší trh, máte tak možnost nakoupit si starožitnosti a sběratelské předměty. Zaparkujte auto v blízkosti náměstí a vydejte se na prohlídku čtvrti Terra Vecchia. Citadela a Palác guvernérů jsou místa, která rozhodně stojí za návštěvu. Úzké uličky nejsou vhodné pro jízdu autem, ale návštěva této části města za tu oběť stojí. 

Budete mít příležitost vidět nádhernou starou architekturu a zažít klid v pokojných ulicích, kde sluneční paprsky dopadající na barevné zdi vytváří atraktivní prostředí. V místní kavárně si můžete pochutnat na místní kuchyni. Neváhejte a navštivte Romieuovu zahradu, starý přístav a katedrálu Panny Marie. Váš pobyt nebude kompletní bez projížďky na písečné pláže Plage de Loto a Plage de Saleccia, kde si můžete užít pěkné koupání a různé vodní sporty. 

Letiště

Pokud letíte do Bastie, přistanete na letišti Bastia-Poretta. Nachází se 20 km jižně od města. Dobrá zpráva je, že jakmile jste na letišti, můžete si snadno pronajmout auto. Buď můžete řídit sami, nebo si pronajmete řidiče, který vás zaveze do hotelu. Některé oblíbené lety z letiště Aéroport de Bastia-Poretta jsou do Paříže, Nice a Marseiile. 

Některé z mezinárodních autopůjčoven, které mají svoji pobočku na letišti, jsou Budget, Sixt, Europcar, Auto Europe a Hertz. Nejlepší na těchto autopůjčovnách je to, že si auto můžete rezervovat před příletem. Díky dlouholetým zkušenostem, které tito poskytovatelé mají, si můžete být jistí, že splní vaše potřeby. 

Můžete si projít i nabídku místních společností, jako je Ada Corsica. Při vybírání autopůjčovny nespěchejte. Před podepsáním jakékoliv dohody si dejte na čas a porovnejte ceny, stav vozového parku a podmínky pronájmu. Navíc ještě před podpisem vozidlo osobně zkontrolujte a ujistěte se, že má všechny vlastnosti popsané ve smlouvě. 

Doprava

Obecně jsou silnice v Bastii v dobré kondici a můžete tak během svého pobytu ve městě očekávat bezproblémovou jízdu. Nemusíte si dělat starosti s dopravními zácpami, neboť dopravní tok je přijatelný. Mírné zpomalení dopravy může být způsobeno výstupem cestujících z trajektu během dopravní špičky. Snažte se během těchto okamžiků vyhnout jízdě autem a vyčkejte nějakou dobu, než se situace uklidní. 

Sledujte rychlostní limity podél silnic. V případě porušení riskujete pokutu, a tím i navýšení vašich výdajů. Poznamenejte si, že ve městě jsou placená i bezplatná parkoviště. Můžete tam zaparkovat svoje auto a máte možnost prozkoumat město pěšky.