Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Villeneuve

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Villeneuve zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Villeneuve miniguide

Autopůjčovna Villeneuve
Půjčovna Aut Villeneuve

Villeneuve-Loubet je město v jižní Francii, 15 kilometrů východně od Nice a 22 kilometrů západně od Tinseltown Cannes. Město leží na pobřeží Středozemního moře Provence-Alpes-Côte d’Azur v departementu Alpes-Maritimes. Žijeme cca. 15.000 obyvatel.

Město bylo založeno v 1300s kolem hradu Villeneuve, ale archeologické vykopávky ukazují, že Římané byli v této oblasti před tímto. Villeneuve-Loubet má muzeum umění a kulinářských muzeum, věnované Auguste Escoffier, který byl považován za jeden z matkonger Francie. Ve městě je také středověké tvrze z 1300s. K dispozici je také provensálské vesnici byl přestavěn v 1600s zde. Marina Baie des Anges je rekreační středisko se speciální architekturou, která získala několik ocenění. Pláže patří k největším lákadlům města. Návštěvníci zde mohou pronajmout lodě, vodní lyžování, koupání, opalování, nebo jít plachtění. Tam jsou také kurzy v plachtění zde.

Nice Côte d’Azur letiště se nachází sedm kilometrů východně od Villeneuve-Loubet.