Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Cannes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Cannes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Cannes miniguide

Cannes
Půjčovna Aut Cannes

Cannes se nachází v jižní Francii na „francouzské riviéře“ – v regionu Provence-Alpes-Côte-d’Azur.Město patří k ministerstvu Alpes-Maritimes, a má přibližně 70.000 obyvatel.

Cannes je celoroční cíl pro turisty a má příjemné středomořské klima s mírnými zimami a horkými léty. Město je známé pro své krásné pláže, luxusní hotely, plážové promenády „La Croisette“, dobré nákupy a rušným nočním životem.

Filmový festival v Cannes je svět-proslulý každoroční událost, která byla arrangerert zde od roku 1946, a to je důležité jak pro město a filmového průmyslu. (Film Festival se bude konat 12-23 května 2010). Navíc, město má propagační filmový festival a televizní festival, a různých hudebních a kulturních akcí.

Starého města Cannes se nachází na kopci v centru, kde můžete najít takové starý hrad a klášterní komplex „La Castre“. Část areálu je věž „Tour de la Castre“, kde si z vrcholu, nabízí ohromující výhled na město a přístav. Tam je také několik muzeí, včetně archeologického muzea a etnografické muzeum.

Nejbližší letiště je Aéroport de Cannes-Mandelieu, která se nachází pár kilometrů mimo centrum. Jinak, jeden může cestovat na mezinárodní letiště v Nice – „Aéroport Nice Côte-d’Azur“, která se nachází cca. 40 km severovýchodně od Cannes.