Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nice Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nice Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nice Letiště miniguide

Nice Letiště
Půjčovna Aut Nice Letiště

Nice Côte d’Azur Airport (NCE) je 7 km od centra Nice. Autobusy jsou pohodlnější způsob cestování mezi letištěm a Nice dne. K dispozici je také železniční stanice v blízkosti terminálu 1 s dobrým dopravním spojením do mnoha míst v oblasti podél Côte d’Azur. Společnosti, které nabízejí pronájem vozu je Ada, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt CITER Libertans. V roce 2009, 9.830.987 cestující navštívil Nice Côte d’Azur Airport, a to je 3. Největší letiště ve Francii. Letiště má dva terminály, volný shuttlebus běh mezi terminály.Mezinárodní jet-tvůrci často využívají letiště na cestu do luxusního letoviska v této oblasti, ale také mnoho nízkorozpočtových leteckých společností létající zde.  Na letiště má velmi dobrý výběr obchodů a restaurací. V neposlední řadě, existuje mnoho exkluzivních butiků nabízí nejvíce ve francouzské módy a gurmán. Cenová hladina je příliš nízká, ale spíše Nice Côte d’Azur Airport nabízet internet zdarma. Je vybaven obchodním centru a zdarma kyvadlový autobus, který jede na čtyři různé hotely v okolí.