Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nancy

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nancy zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nancy miniguide

Autopůjčovna Nancy
Půjčovna Aut Nancy

Nancy je město ve východní Francii, a Lorraine největší město.Nancy je Meurthe řeky a Canal de la Marne au Rhin. Město je hlavním městem departementu Meurthe-et-Moselle. Žijeme cca. 104.000 obyvatel, ve městě, 332.000 s předměstími.

Nancy vyrostl kolem hradu, a stal se hlavním městem vévodství Lorraine na 100 je. Město je stále v regionu kulturní centrum. Nancy má několik velkolepé stavby jako kostel Église des Cordelie z roku 1400, kde jsou pohřbeni vévodové Lorraine. Radnice, katedrála a bývalý vévodský palác ze 1300-1500 jsou také krásné. Sedadla Place Stanislas a Place de la Carrière, s jeho rokokové stavby jsou rovněž stojí za zažívá, seznam UNESCO. Město má několik muzeí umění. Musée de l’Ecole de Nancy se zaměřuje na   jeho secesní styl.Tam je také několik staveb v tomto stylu Nancy. Návštěvníci by měli také ochutnat místní sýr koláč, Quiche Lorraine s kousky slaniny.

Nejbližší letiště je Metz-Nancy-Lorraine na sever od Nancy.