Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Vannes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Vannes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Vannes miniguide

Autopůjčovna Vannes
Půjčovna Aut Vannes

Vannes je město na severozápadě Francie, v Bretani.Vannes se nachází 75 mil severně od St Nazaire v Golfe de Morbihan. Město je hlavním městem departementu Morbihan. Tam jsou cca. 54.000 obyvatel v přístavním městě.

Vannes byla založena před více než 2000 lety Římany. Mezi památky města patří katedrála St.Pierre. Vannes má zachovalý vnitřní město obklopené hradbami ze středověku. Herr je velká věž a bývalý hrad, zámek de l’Hermine, který byl přeměněn na palác v 1700s. Zámek Gaillard byl postaven v 1500s a je dobrým příkladem středověké architektury, umění.   Udržuje dnes města archeologické muzeum. Město má také muzeum umění, Musée de la Cohue. Je vyhrazen pro současné umění a má i trvalé a další exponáty.

Nejbližší letiště je mezinárodní letiště Nantes a Lorient – Lann Bihoue, respektive, ca. 115 a 53 km od Vannes.